Новини    10 липня 2018 14:09

Парламент ухвалив зміни щодо інформації на продуктах харчування


У першому читанні народні депутати ухвалили за основу проект закону №8450 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Повідомляє кореспондент LANDLORD. Законопроектом пропонується встановити «правові та організаційні засади надання споживачам інформації про харчові продукти з метою забезпечення високого рівня захисту здоров’я громадян та задоволення  їх соціальних та економічних інтересів».

Проектом передбачається визначити, зокрема: зміст основних термінів, які використовуються у цій сфері; загальні вимоги до інформації про харчові продукти; яка інформація є обов’язковою для надання, а яка надається у добровільному порядку; обов’язки операторів ринку харчових продуктів; порядок розміщення і представлення інформації про харчові продукти; особливості маркування та державного контролю тощо.

Також проект містить додатки, у яких пропонується визначити, зокрема, харчові продукти, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість; значення та позначення інгредієнтів; референсні величини споживання тощо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...