Новини / ВІДЕО / Техніка     18 грудня 2018 15:44

У Черкасах відбудеться парад ілюмінованих тракторів “Шоу новорічних вогнів”

19 грудня 2018 року в честь дня Святого Миколая відбудеться перший в Україні парад ілюмінованих тракторів, учасниками якого стали провідні агро-компанії Черкащини.

День Святого Миколая, відкриття головної ялинки та “Шоу новорічних вогнів”, який супроводжуватиметься парадом техніки порадує більше 3000 містян та гостей міста.

Цьогоріч Святий Миколай змінить свій традиційний транспорт на більш потужний – трактор John Deere. Всього в параді візьме участь 10 машин. У їх числі трактори  John Deere, Fendt, CLAAS, та навантажувач MANITOU.

До підготовки свята долучилися організатори міжнародної агропромислової виставки AGROSHOW Ukraine, що традиційно проходить навесні. Вони спільно з Черкаською міською радою та черкаським обласним театром ім. Т. Г. Шевченка готують унікальну програму.

Учасниками новорічного параду стали провідні агро-компанії України – “НВК “Урожай”, РДО Україна (офіційний диллер JohnDeere), диллерський центр Мітсубіші – Ньютон. Компанії самостійно прикрашатимуть машини. Це цікавий виклик для інженерів, тому що не кожен день доводиться стикатися з такою творчою роботою з технікою.

ЧитайтеОбвал цін на цитрусові в Європі. Іспанські фермери несуть шалені збитки

Оригінальний формат проведення відкриття ялинки дозволяє жителям ближче познайомитися з сільськогосподарською технікою, побачити зміни та потенціал аграрного сектору в Україні. Мета цього параду – показати насамперед дітям тамолоді, що робота в агросфері це модно і сучасно, зацікавити їх дізнатися більше про навчання в агро-університетах і що агросектор, наразі, один із найпопулярніших і найперспективніших напрямів для майбутнього працевлаштування.

“Цьогоріч, ми вирішили організувати парад с/г техінки щоб започаткувати свою традицію. Минулого року на відкритті ялинки стояла фура з Coca-Cola, яка у всіх асоціюється з “наближенням свята”. Тепер на цьому місці будуть гіганти с/г техніки, прикрашені по-новорічному. Тим паче, парад це традиційний початок офіційного відкриття виставки AGROSHOW, яка є дуже важливою подією для області. Цікаво як відреагують містяни на такі зміни”. – діляться організатори.

На гостей свята очікують:

  • Парад надсучасної с/г техніки
  • Можливість сфотографуватися з тракторами
  • Фото-конкурс від організаторів параду
  • Тематичні новорічні фотозони
  • Театралізоване шоу від акторів театру ім. Т.Г.Шевченка
  • Відкриття міської ялинки
  • Новорічна ярмарка
  •  

Схожий захід проводився в Білорусі, організатором якого виступав завод МТЗ.

https://youtu.be/Ve-v3XnzcdY

Дата проведення: 19 грудня з 18:00 до 20:00
Місце проведення: Соборна Площа, м. Черкаси
Концепція проведення: Театралізоване дійство, парад техніки, фестиваль
Захід безкоштовний для відвідування

Раніше Landlord повідомляв про новітню систему Tract-Pilot, яка допомагає одночасно керувати трактором і навантажувачем.

Читайте також