Новини    17 травня 2018 13:29

ОТП Банк і «Завод Кобзаренка» домовилися про умови продажів агротехніки


ОТП Банк підписав договір з виробником тракторних причепів «Заводом Кобзаренка», згідно якого покупці зможуть придбати техніку підприємства у кредит за спеціальною ціною. Про це повідомляє прес-служба ОТП Банку.

«При придбанні продукції заводу за кредитні кошти ОТП Банку позичальник отримує можливість купити техніку за спеціальною ціною», – йдеться у повідомленні.

Банківське фінансування для придбання продукції заводу надається в національній та іноземній валюті строком до 5 років.

Заставою по кредиту може виступати як обладнання, що фінансується, так і альтернативна застава.

Для надання аграріям оптимальних умов фінансування ОТП Банк також активно розвиває партнерські програми з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива.

Зараз партнерами ОТП Банку виступають такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF. Серед національних компаній партнерами банку є: ALFA Smart Agro, UKRAVIT, Агрісол, «Агросем», «Агро Арена», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія».

Акціонерне товариство «ОТП банк» надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

«Завод Кобзаренка» заснований у 1993 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства. Зараз «Завод Кобзаренка» – виробник №1 тракторних причепів в Україні та експортує техніку у 28 країн світу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...