Новини / Ринок землі     28 вересня 2018 16:53

ОТГ на Кіровоградщині отримали 25,5 тисячі га земель сільгосппризначення


Держгеокадастр Кіровоградській області передав землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад області. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Маловисківська та Новоукраїнська міська, Ганнівська Новоукраїнського району та Великоандрусівська Світловодського району сільські об’єднані територіальні громади отримали у розпорядження 11,3 тисячі гектара.

У лютому 2018 року Головним управління Держгеокадастру у Кіровоградській області із 13 головами об’єднаних територіальних громад підписано Меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

У результаті, на сьогодні в області усім 13-ти об’єднаним територіальним громадам вже передано в комунальну власність 25,5 тис.га земель сільськогосподарського призначення.

31 січня 20118 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про передачу землі у власність об’єднаних громад за межами населених пунктів. Держгеокадастру доручено забезпечити формування земельних ділянок шляхом проведення їх інвентаризації та передати у комунальні власність ОТГ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!