Новини    25 жовтня 2017 13:38

Основним постачальником сиру в Україну є Польща


До трійки топ-постачальників сирів з країн ЄС входять Польща, Німеччина і Франція, котрі сумарно поставляють 70% всіх закуплених Україною сирів. Головним постачальником сиру в Україну залишається Польща, з часткою в 33% всіх закуплених Україною сирів.

За даними Державної фіскальної служби, за січень-вересень цього року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, серед продуктів харчування найбільше зріс імпорт сирів – на $11,1 млн, до $31,1 млн, повідомляє Український клуб аграрного бізнесу.

Обсяг імпорту сирів із трійки основних постачальників з ЄС зріс на 57% порівняно з січнем-вереснем 2016 року.

Найбільше зросли закупки кисломолочної продукції. Трійкою основних постачальників з ЄС – Бельгією, Польщею і Грецією – було продано до України продукції на 41% більше, ніж за січень-вересень 2016 року.

Тим часом за дев’ять місяців року із України експортовано 603 000 тонн молокопродуктів, що в 1,9 раза більше, аніж торік. Тим часом імпорт зріс лише на 15%, до 85 000 тонн. Про це йдеться у повідомленні Економічного дискусійного клубу.

Структура молочного експорту не змінилася. Левова частка зазначеного об’єму -понад 70% – припадає на вершкове масло, основними споживачами якого стали Марокко, Казахстан та Туреччина.

 

Ще немає новин у цій стрічці ...