Новини    02 травня 2018 15:58

ОПЗ готується до консервації, але звільнень не буде


Після зупинки роботи ВАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ), 30 квітня через припинення постачань газу, там готуються. В той же час, звільнень працівників не планується. Про це повідомив перший заступник голови Одеського припортового заводу Микола Щуриков на своїй сторінці у Facebook.

«Після зупинки всі непрацюючі агрегати готуються до консервації й поточних ремонтів. Звільнень працівників не плануємо. Окрім виробництва добрив завод надає послуги з перевалки добрив інших хімічних підприємств. Отриманих грошей від цієї діяльності достатньо, щоб підготуватися і провести новий конкурс», – наголосив він.

Щуриков висловив надію, що протягом кількох місяців ОПЗ вдасться запустити за рахунок давальницької сировини.

«Сподіваюся, протягом кількох місяців ми виберемо нового давальця й проведемо поточні ремонти», – зазначив перший заступник голови ОПЗ.

Та додав, що держава не надає допомоги заводу, який, згідно з планами приватизації на 2018 рік, готується до продажу. А приватизаційну ціну ОПЗ понижено втричі.

«Напряму допомоги немає. Але прийняті, так звані, загороджувальні мита на групи товарів, що імпортуються, до яких відноситься і продукція ОПЗ, що дає можливість хоч якось конкурувати на внутрішньому ринку. Наступний етап приватизації оголошено. Документи всі готові. Проведено оцінку для встановлення стартової ціни приватизації. Вона становила еквівалент $ 54 млн. Це в 10 разів нижче за ціну трьохлітньої давності. Всі документи давно знаходяться у ФДМ. Чому ФДМ не випускає їх на Кабмін і затягує до завершення термінів дії оцінки, нам не відомо», – написав Микола Щуриков.

Як повідомляв LANDLORD, 24 квітня ОПЗ зупинив виробництво карбаміду на обох наявних на підприємстві агрегатах. А 30 квітня, «Одеський припортовий завод» повністю зупинив роботу через припинення постачань газу на підприємство.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...