Новини    15 березня 2023 17:27

Оприлюднили світлини першого власного літака “Нової пошти”

Авіакомпанія з групи “Нової пошти” планує возити в Україну вантажі зі США та Китаю, а також доставляти вантажі з Європи

Який вигляд має власний літак поштового оператора “Нова пошта” можна побачити на фотографії, яка оприлюднена на словацькому авіаційному порталі slovakaviation.sk, повідомляє avianews.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, на зображенні транспортний літак Ан-26 з реєстрацією UR-UZI. Він має логотип “Нової пошти”, логотип європейського підрозділу поштового оператора Nova Post та назву авіакомпанії – Supernova Airlines. Розташований літак у словацькому місті Пієштяни.

За даними онлайн-радару Flightradar24, цей борт поки не виконував рейси під позивними авіакомпанії. У січні гендиректор Supernova Airlines Ярослав Красножон повідомив, що авіаперевізник планує виконати перші перельоти вже весною 2023 року між аеропортами Європи.

Авіакомпанію Supernova Airlines заснував підрозділ “Нової пошти” для міжнародних перевезень “Нова пошта Глобал” 1 жовтня 2021 року. 6 січня 2023 року авіаперевізник отримав необхідний сертифікат експлуатанта, який дає йому право на польоти.

Флот Supernova Airlines включає два Ан-26 в номерами UR-UZI та UR-UZM 1978 та 1982 року випуску. Відповідно до даних державного реєстру, їх власником та лізингодавцем є компанія EXPEDITION AVIATION (FZC) з ОАЕ.

Авіакомпанія з групи “Нової пошти” планує возити в Україну вантажі зі США та Китаю, а також доставляти вантажі з Європи. Наразі авіакомпанія підбирає оптимальний аеропорт для базування літаків.

Довідка. “Нова пошта” – одна із найбільших мереж доставки посилок, логістики та пошти в Україні. Власники компанії – В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До групи компаній “Нова пошта” також входять “Нова пошта Молдова”, Nova Pay та “Нова пошта Глобал”. 

Нагадаємо, українська поштово-логістична компанія “Нова пошта” відкрила у Варшаві своє перше вантажне відділення Nova Post. Тут опрацьовуватимуться відправлення до 1000 кг.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...