Новини    19 жовтня 2018 10:01

Оприлюднено перелік підприємств, на які чекають перевірки у 2019 році


Сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік. В ньому 30 424 суб’єкта господарювання, з них чи мало мають відношення до сфери АПК. Зі списку можна дізнатись про дату початку перевірки на окремому підприємстві, ступінь ризику, підставу та інше. Ознайомитись з ним детальніше можна на на Інспекційному порталі inspections.gov.ua за посиланням: перейти до плану. Також оприлюднено проекти планів перевірок бізнесу на 2019 рік.

В Офісі ефективного врегулювання (BRDO) нагадали, що органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у плановому періоді не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому, та до 1 грудня затверджують відповідні річні плани. Це забезпечує внесення відомостей про таких суб’єктів господарювання до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) для автоматичного виявлення нею суб’єктів господарювання, які підлягають комплексним плановим заходам державного нагляду (контролю).

«Варто зазначити, що суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю). Для цього йому необхідно письмово звернутись з відповідною заявою Державної регуляторної служби України ДО затвердження  плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, яке відбудеться 15.11.2018», – додали у BRDO.

У разі своєчасного звернення перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...