Новини    20 вересня 2018 16:06

Омелян пообіцяв віднести всі факти зловживань на «Укрзалізниці» прокурорам


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні о 17:00 записався на прийом до голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького з метою надати всі відомі факти зловживань в «Укрзалізниці», на які досі немає реакції Національного антикорупційного бюро. Про це він повідомив на своїй сторінці у Fаcebook.

За його словами, в Укрзалізниці полюють виключно на «стрілочників», які виконують команди зверху і не є організаторами чи справжніми бенефеціарами таких «процесів».

«Більше того, під час останньої зустрічі з Моніторинговою групою спільно з детективами НАБУ був щиро здивований з ніжного спілкування останніх зі співробітниками УЗ з закупівель «так, на УЗ середнє завищення ціни закупівель 30-40%. Ой, як незручно. Айяйяй, а хто ж це робить цікаво?…». Я вже не кажу про душпастирські зустрічі керівника НАБУ з Номінаційним комітетом і Наглядовою радою УЗ, коли навіть іноземці не розуміють, для чого вони проводяться», – заявив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду доручив негайно розібратися з проблемами з логістикою на залізниці.

Ще немає новин у цій стрічці ...