Новини / Думки     17 березня 2022 20:50

Ольга Трофимцева: Ланцюгова реакція виглядає саме так, дефіцит олії вже відчувається в деяких країнах

Німецькі фермери жаліються, що без української кукурудзи з кормами буде проблема

Ланцюгова реакція виглядає саме так. Дефіцит олії вже відчувається в деяких країнах. Ажіотаж і обмеження в одні руки також в Туреччині.
Німецькі фермери жаліються, що без української кукурудзи з кормами буде проблема. Та ну? Та серйозно?
І відразу довелось коригувати європейську агрополітику, ніяких вже органічних казочок і біорізноманіття, а відразу: “забезпечити прод.безпеку”.
Ой. А що таке трапилось?
І це тільки початок. Тому що це не просто короткостроковий психо-ефект у споживачів. Тому що це трошки інший чорний лебідь ніж пандемія.
Ну і да. Таке трапляється, коли світ грається в піддавки з упоротим гопніком і ведеться на його шантаж.
Абсолютно підтримую слова Володимир Зеленський сьогодні під час його виступу в Бундестазі ФРН: ми вас попереджали, просили, а чули від вас: “бізнес-бізнес-бізнес”.. Тому відповідальність за ось таку позицію несе і кожна країна чи кожна компанія, яка до сьогодні продовжує економічні стосунки з країною-терористом.
Банально. Але добро і толерантність мають бути озброєні.
Світова система безпекова, як і в галузі продовольчої безпеки, виявилась непрацюючою, та відверто імпотентною (привіт ФАО).
Про Росію і говорити не хочу. Подивилась уривки відповідей населення сел в деяких областях щодо їх ставлення до “спецоперації” (Варламов, кому цікаво) і можу лише сказати: нехай собі бересту жруть і деградують далі до пітекантропів.
Нема пробачення. Нема.
Держава Росія приречена, а що буде з територією – то, як на мене, нехай Піднебесна і інші сусіди (нас включаючи) вирішують.
Все буде Україна. І да. Все буде агро.
Посол з особливих доручень МЗС України Ольга Трофимцева
Джерело: Facebook
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також