Новини    07 лютого 2023 19:49

Один з найбільших аеропортів Європи вводить додатковий збір за кожну зареєстровану валізу

Літо 2022 року стало парадоксом для авіаційної галузі. Ні авіакомпанії, ні аеропорти не були готові до сплеску попиту

Керівництво амстердамського аеропорту Схіпгол, одного з найбільших хабів Європи, має намір ввести додатковий збір у розмірі двох-трьох євро, який стягуватиметься за кожну зареєстровану валізу, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Літо 2022 року стало парадоксом для авіаційної галузі. З одного боку, авіакомпанії та аеропорти відчули сплеск попиту після майже двох років спокою через пандемічні обмеження на подорожі. З іншого боку, ні авіакомпанії, ні аеропорти не були готові приймати таку кількість пасажирів. Це призвело до скасування рейсів, затримок та втрати багажу.

Попит на авіаперельоти стабільно зростає, і очікується, що ця позитивна тенденція збережеться в найближчі місяці.

Тож, зокрема, амстердамський аеропорт Схіпхол потребує більше вантажників. Проблема в тому, що низькі зарплати не спонукають нових людей влаштовуватися на роботу вантажників, оскільки аеропорт не може підвищити зарплату, щоб зробити цю роботу привабливою.

Нідерландський аеропорт придумав, що з пасажирів, які подорожують через Схіпхол, стягуватиметься додаткова плата у розмірі двох-трьох євро за валізу. Директор відділу кадрів хендлінгової компанії Viggo Едвін ван дер Лінден вважає, що це дасть змогу підвищити зарплати і залучити нових людей на роботу, що потрібно аеропорту, щоб уникнути збоїв.

Нагадаємо, авіакомпанія Supernova Airlines, яка входить до групи компаній “Нова Пошта”, отримала сертифікат експлуатанта за номером UA 062. Це дає можливість розпочати власні вантажні авіарейси.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...