Новини / Політика     08 листопада 2018 11:18

Одне з найбільших зерносховищ Хмельниччини повернулось до державної власності


Суд визнав, що Копистінска селищна рада (Хмельницька область) незаконно віддала державний майновий комплекс «Богданівецький комбінат хлібопродуктів» вартістю 166 млн грн до приватної власності. За рішенням суду, одне з найбільших зерносховищ Західного регіону повернули державі.

Про це йдеться у повідомлені, опублікованому на сайті Генеральної прокуратури України. Згідно із ним, господарський суд Хмельницької області задовольнив позовні вимоги обласної прокуратури.

Вона вимагала визнати право власності на цілісний майновий комплекс «Богдановецкій комбінат хлібопродуктів» за державою.  Ця нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації. Проте у 2012 році, на підставі рішення Копистинської селищної ради, на зерносховище було оформлене право приватної власності публічним акціонерним товариством.

Прокуратура звернулась до суду з позовом, якому вимагала скасувати рішення сільської ради, а свідоцтво про право власності визнати недійсним. Вимоги  були задоволені.

Загальна площа зерносховища – понад 50 тис. кв.м, а вартість сягає 166 млн. грн.

Як повідомлялося, прокуратура повернула до держуправління «Новоайдарський елеватор» . Було встановлено, що службові особи приватного підприємства підробили рішення суду аби заволоділи державним майном.