Який він, Google Pixel 7 Pro?

Розвиток Google Pixel став звичною справою. Тепер на ринку потужних флагманів, де завжди панували Apple та Samsung, з’являється новий гравець. І цей гравець, звісно, Google Pixel. У цій новині ми розглянемо модель Google Pixel 7 Pro бу, розповімо про її основні характеристики та з’ясуємо, чи варто її купувати.
Pixel 7 Pro є саме тим телефоном, яким Google може по-справжньому хвалитися, адже зміг продемонструвати світові своє бачення того, як повинен виглядати флагман. Смартфон розміщений у корпусі з нержавіючої сталі замість скла: вигляд сподобався усім. Власний дизайн залишився впізнаваним зі своїми нотками стилю: вирізи для окремих датчиків додають візуального ефекту. Шкода, що Google вибрав лише три варіанти кольорів: чорний, сірий, білий (класика, ну що тут скажеш).
6,7-дюймовий OLED-дисплей займає передню частину пристрою та забезпечує роздільну здатність 3120 x 1440 пікселів. Пристрій отримав частоту оновлення 120 Гц і пікову яскравість до 1500 ніт (трохи менше, ніж 2000 ніт, які присутні в iPhone 14 Pro). Дисплей для надійного захисту покритий склом Corning Gorilla Glass Victus. Що стосується кольорів, чіткості тексту та кутів огляду під час ігор та перегляду фільмів, користуватися ним — одне задоволення.
Pixel 7 Pro нарешті повертає розблокування обличчям (відсутнє з четвертого покоління). Однак, якщо ви хочете, наприклад, схвалити покупку Google Pay або щось інше, ви повинні використовувати сканер відбитків пальців на екрані смартфона.
Смартфон оснащений основною камерою на 50 Мп з діафрагмою f/1.85 і автофокусом. До неї додається 12-мегапіксельна надширококутна камера з полем огляду майже 126 градусів, а також телеоб’єктив на 48 мегапікселів із 5-кратним оптичним зумом і до 30-кратним Google Super Res. На передній панелі є також селфі-камера на 10,8 Мп. Фотографії Pixel 7 Pro виглядають неймовірно. Смартфон забезпечує чудові кольори за будь-яких умов освітлення, знімає неймовірні деталі, і дуже легко робити приголомшливі фотографії. Єдиний недолік? Іноді зображення можуть виглядати надто насиченими, а HDR від Google віддає перевагу видаленню тіней і максимально освітлює сцену. Можливо, це не на рівні камер у смартфонах Sony, але все ж вражає. Цього року Google значно вдосконалив свій телеоб’єктив. 2-кратне збільшення обрізає зображення з головного датчика, а 5-кратне використовує спеціальний телеоб’єктив.
Ви також можете збільшити зображення до 30 разів. Звичайно, 5-кратне збільшення виглядає найкраще, зберігаючи чудову кількість деталей. Максимальне збільшення, яке редакція нашого сайту пропонує використовувати, становить 15x. Надширококутна камера також дуже хороша, особливо завдяки новому режиму зйомки Macro Focus. Як і в iPhone 14 Pro, наближення до об’єкта автоматично перемикається на нього. Селфі-камера — єдина область, де Pixel 7 Pro мене розчарував. Фіксований фокус означає, що в деяких місцях часто з’являються м’які деталі, і ви не можете досягти природного ефекту боке.
Мінуси Google Pixel 7 Pro: що найбільше дратує користувачів?
Найгірше те, що Google Pixel 7 Pro є одним із найбільш несправних смартфонів. Іноді відкриття гри показує просто чорний екран, а відео на YouTube може відтворюватися без звуку або з чорним екраном. Це сумно, але готуйтеся інколи перезапускати Google Pixel 7 Pro, щоб виправити ці помилки. Програмне забезпечення Android часто страждає від неякісної роботи, але ми віримо, що в майбутніх оновленнях Pixel досягне ідеалу. Принаймні, ці баги зустрічалися на Android 13, яка є базовою операційною системою Pixel.
Що можна сказати про процесор Google Pixel 7?
Під капотом Pixel 7 Pro знаходиться Tensor G2, друге покоління внутрішнього чіпсета Google. Виробник стверджує, що Tensor G2 на 60% швидший за перший чіп Tensor у Pixel 6 Pro, а також на 20% енергоефективніший.
У повсякденному використанні, ви, напевно, не помітите суттєву різницю у швидкості між Pixel 7 Pro та Pixel 6 Pro, але це тому, що попередник і так був достатньо швидким для потужних ігор, наприклад таких, як Call of Duty. Сумно, але факт – Tensor G2 швидко нагрівається. Граючи всього пів години, температура смартфона почне вам заважати. Приблизно через 45 хвилин після інтенсивного навантаження, перегляду відео акумулятор втратить 10%. Якщо розподіляти енергії батареї ощадливо, то її вистачить до кінця дня.
Pixel 7 Pro не є жахливим смартфоном. Він зберігає багато речей, які зробили Pixel 6 Pro моделлю, яку часто купують. Але у Google були очевидні проблеми, які потрібно було вирішити, від поганої температури до розчарування у тривалості часу автономної роботи та ненадійного програмного забезпечення. Жодна з них не була вирішена так, як мала бути. Pixel 7 Pro — основа чудового смартфона, але лише основа. Якщо б нас запитали, яку оцінку по 100-бальній шкалі ми поставимо цьому телефону, то він отримає заслужені 68 балів.