Новини / Елеватори     28 жовтня 2021 14:32

Новий елеватор скоро запрацює в Білій Церкві

Елеватор ТОВ "Волиця-Агро" прийматиме сторонніх поклажодавців

ТОВ “Волиця-Агро” запускає у роботу новий елеваторний комплекс у м. Біла Церква Київської області. Проектна потужність одноразового зберігання зерносховища складає 60 тис. т. Про це повідомив директор підприємства Андрій Рубашка.

Елеватор прийматиме як власне зерно, так і сторонніх поклажодавців.

“Ми запланували перевалити 120 тис. т, тобто зробити два обороти, з них лише 50 тис. т – це обсяг власного зерна. Решту прийматимемо від поклажодавців. У нас уже сформована ціна на послугу сушіння зерна — це 80 грн за зняття 1 тонно-відсотка і ми готові працювати з клієнтами” – говорить Андрій Рубашка.

Читайте: “Волинь-зерно-продукт” збільшить елеваторні потужності

За словами керівника, хоча в регіоні і розташовано ще кілька великих зерносховищ, елеватор ТОВ “Волиця-Агро” має низку незаперечних переваг. Перше – у вдалому розташуванні, а саме у безпосередній близькості до залізничної станції Роток.

“Наші залізничні колії дозволяють сформувати маршрут, а наявність власного локомотива з правом виїзду на станцію дає вільний і швидкий доступ до залізниці”, – відзначив директор ТОВ “Волиця-Агро”.

Другою перевагою зерносховища є швидкість приймання зерна.

“Ми маємо можливість приймати до 8 тис. т кукурудзи на добу. Також є можливість одночасного приймання двох культур. Швидкість та мобільність – це саме те, що потрібно фермеру. Наша компанія з 2018 року перебувала в позиції поклажодавця, тому до будівництва елеватора ми підійшли вже з урахуванням усіх вимог потенційних клієнтів”, – каже Андрій Рубашка.

Новий елеватор укомплектований як українським, так і зарубіжним обладнанням. Сушіння зерна на елеваторі здійснюватиметься на зерносушарці виробництва німецької компанії Bühler GmbH загальною потужністю 2 тис. т на добу при вологості 25%. Очищення зерна проводитиметься з використанням машини попереднього чищення RUBERG RUV 400 виробництва німецької компанії Gebr. Ruberg GmbH & Co. KG проби зерна відбираються автоматичними пробовідбірниками компанії Borghi SP (Італія). На елеваторі ТОВ “Волиця-Агро” також встановлені авторозвантажувачі українського виробництва “Елеваторпромсервіс”, ваги компанії “Техноваги”.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що елеватори відмовляються приймати зерно через здорожчання газу. 

Джерело: Elevatorist.com

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також