Новини    20 вересня 2017 18:53

Новий сорт вівса знижуватиме рівень холестерину


Дослідники Науково-дослідного інституту Південної Австралії розробили сорт вівса з підвищеним рівнем бета-глюкану – природного цукру, який допомагає знизити рівень холестерину в крові.

Новий сорт під назвою Kowari – це овес карликового типу, який має високу врожайність і кращу стійкість до хвороб. Насіння стане доступним для австралійських фермерів наступного року.

Kowari є продуктом Національної програми вирощування вівса SARDI, яка діє з 2003 року. В рамках програми випущено більшість сортів цієї сільськогосподарської культури на австралійському ринку.

«Наша мета полягає в тому, щоб вивести на ринок нові сорти, які приносять вигоду для виробників, підвищуючи їх продуктивність та рентабельність. У нас високі очікування від Kowari», – зазначив Стів Амері, менеджер компанії Heritage Seeds, яка є одним з інвесторів проекту.

Учені все частіше задумуються, як зробити нові сорти рослин кориснішими для здоров’я людини. До прикладу, нещодавно група британських учених вивела сорт пшениці з підвищеним вмістом заліза.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...