Новини    26 листопада 2021 16:02

Німецький фермер заявляє про крадіжку його зерна рейдерами на 20 млн гривень

Фермер заявив, що навіть вдалося відкрити кримінальні провадження на рейдерів, але останні якось спромоглися їх закрити

Директор ТОВ «Озерна Агро» Вільд Бертольд Карл Алоіс заявляє про крадіжку його зерна рейдерами за сприяння поліції на 20 млн гривень. Про це повідомляє propozitsiya.com.

«З 20 вересня ми знаходимося під рейдерською атакою… Нападники підробили документи, стосовно того, що територія належить їм. Із самого початку разом із 30 людьми в масках увірвалися на територію, на якій знаходилася наша пшениця. У перший-другий день після захоплення нападники почали нас грабувати та вивозити наш урожай», — сказав він.

На складах компанії знаходилося 2,6 тис. тонн зерна, 500 тонн з яких — просто неба. Після вищезгаданих подій прибула поліція і почала зупиняти ці процеси, все перейшло в спокійну фазу.

Німецький фермер заявив, що навіть вдалося відкрити кримінальні провадження на рейдерів, але останні якось спромоглися їх закрити.

«У вересні вночі увірвалися приблизно 50 нападників, вони відштовхнули нашу службу охорони, створивши таким чином живий коридор. На територію заїхало 8 фур для завантаження зерна, вони почали завантажувати зерно, поліція була неподалік і спостерігала за тим, що відбувалося», — додав він.

Вільд Бертольд розповів, що рейдери мають підроблені договори і стверджують, що зерно з території ТОВ «Озерна Агро» їх і вони можуть його продавати. За його словами, поліція підтвердила, що це зерно належить його компанії, але в результаті самій компанії вона не допомагає.

Раніше Landlord повідомляв, що на Кіровоградщині директора агропідприємства підозрюють у крадіжці 500 000 грн держкоштів. 

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...