Новини    28 вересня 2017 20:42

Німецькі сімейні ферми оснащені біогазовими установками


Компанія Alta Genetics, лідер із генетики ВРХ, організувала «Alta Advantage Tour» для українських і фермерів з 32 країн світу. Вони побували на високотехнологічних сімейних фермах Бремена, які утримують 600-1250 корів і використовують генетику Alta.

Об’єднуючою ланкою для всіх ферм Німеччини є наявність біогазових установок. Утримуючи худобу, фермери мають альтернативне джерело енергії, а також додатковий прибуток, продаючи надлишки енергоресурсів державі.

«У Німеччині більшість господарств – сімейного формату,  – розповідає Тимур Расулов, менеджер із продажів «Альта Дженетикс Україна». – Це дуже позитивний момент, оскільки родинний бізнес розвивати легше. Було б непогано, якби в Україні на державному  рівні підтримувався розвиток саме сімейних ферм.  На прикладі Німеччини ми впевнилися, що така форма господарювання працює ефективно. Зокрема, й у плані генетичного вдосконалення».

Раніше повідомлялося про технологію ізраїльських розробників – систему виявлення охоти тварин. Вона з точністю до години визначає, коли треба запліднювати корову. Технологію представили на семінарі «Україна-Ізраїль: інновації й технології в агробізнесі». Захід організував проект LANDLORD спільно з Інститутом експорту Ізраїлю.

Ще немає новин у цій стрічці ...