Новини / ФОТО / Техніка     30 листопада 2018 10:14

Нібулон зможе обслуговувати 140-метрові судна

На підприємстві "Нібулон" будують додаткові шість стапельних колій №11-16 та підйомно-спускові колії №10-15. Завдяки цьому компанія зможе будувати та обслуговувати 140-метрові судна. На заводі також закінчують будівництво підпорного пірсу.

Про це повідомляє прес-служба суднобудівно-судноремонтного заводу “Нібулон”.

У рамках реконструкції, що проходить на заводі, перебудовують сліп. Зокрема додають додаткові 6 стапельних  та 6 підйомно-спускових колій. Новації допоможуть заводу будувати та обслуговувати судна довжиною 140 метрів.

Наразі на 80% засипана основа під монолітні балки підйомно-спускових колій, довжина якої 72 м, ширина – 40 м. На ці роботи пішло біля 20 тис. тонн каміння і щебеню, та змонтовано 24 підрейкових залізобетонних балки.

У стадії завершення будівництво підпорного пірсу, де використано  800 м металевого шпунта.

Окрім цього на підприємстві готуються до відкриття двох нових складів: ізоляційного обладнання (звукова, протипожежна ізоляція суден тощо) та лакофарбових матеріалів.

Читайте: Керченський конфлікт: власники суден можуть відмовитися перевозити врожай

Реконструкцією на “Нібулоні” займається більш ніж 10 підрядних організацій. Будівництво проводиться за підтримки  Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Як повідомляв LANDLORD, буксири Нібулона готові водити каравани по Дніпру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також