Новини / Логістика     10 липня 2019 16:11

Нібулон транспортує зерно власними вагонами: оборот маршруту за три дні

Компанія «Нібулон» придбала 20 власних нових вагонів-хоперів і вже відправила ними в Миколаїв першу партію зерна. Вагони завантажили на одному із комплексів компанії – у філії «Смотрич» Хмельницької області.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Нібулон».

Філія «Смотрич» оснащена  високопродуктивним обладнанням, тож  підприємство завантажило вагони в максимально короткі терміни. Зерно відправлене до перевантажувального термінала в Миколаєві.

Читайте: Перевірки суден у морпортах незаконні. ЄБА просить Уряд втрутитися в ситуацію

Вагони виробництва ТОВ «Дослідний-механічний завод  “Карпати”», придбані компанією наприкінці червня поточного року, дуже потужні і мають сучасні характеристики. Вантажопідйомність становить 70,5  т, об’єм кузова – 120 м3 (це на 26 м3 більше, ніж у вагонів Укрзалізниці).

Для ефективного перевезення вантажів оборот вагонів з центра України до порту має становити 3–4 дні (туди і у зворотному напрямку), тоді як зараз на Укрзалізниці вона становить 10–12 днів.

«Отож скільки вагонів не додавай, якщо ефективність їх використання не буде покращена, то ситуація не зміниться, а обіг вагонів навіть погіршиться: їх постійно не вистачатиме, і вони перетворяться у склади на колесах», – зазначив гендиректор компанії Олексій Вадатурський.

Вагони, придбані компанією «Нібулон», можуть забезпечувати оборот маршруту за три дні.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Нібулон» збудувала в Запорізькій області новий річковий перевантажувальний термінал філії «Тернівський». Його потужність дозволяє приймати 300 тис. т зерна на рік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також