Новини / Логістика     23 лютого 2022 18:32

Нібулон придбав 54 нових вагонів виробництва львівського підприємства

Вагонний парк компанії Нібулон складається зі 162 одиниць

Компанія Нібулон посилює власний парк вагонів 54 новими вагонами виробництва львівського підприємства ДМЗ Карпати. Вони вже працюють за призначенням. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Таке рішення забезпечує подальшу оптимізацію внутрішньої логістики компанії та сприяє розвитку агросфери в цілому, адже власний потужний вагонний парк надає більшу самостійність, яка дозволяє гнучко реагувати та задовольняти потреби агровиробників з усієї країни”, – йдеться в повідомленні.

Вагомою перевагою саме цієї моделі є збільшений об’єм кузова — 120 куб. м та вантажність — 70,5 т.

Довідка. Вагонний парк компанії Нібулон складається зі 162 одиниць. За останній рік підприємство транспортувало лише власними вагонами 383 тис. тонн вантажів, що дозволило замінити роботу 15 950 вантажівок на автошляхах.

“Окрім того, варто зазначити, що на сьогодні наш рухомий склад є новим та сучасним, а середній вік вагону складає усього 1,9 року. Тоді як 18 772 вагони-зерновози, які працюють на залізниці, протягом семи найближчих років матимуть вік понад 35 років, що за нормами визначає їх непридатними для подальшої роботи”, – повідомляє компанія.

Раніше Landlord повідомляв, що Нібулон збудує силоси на одразу чотирьох елеваторах.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також