Новини    25 жовтня 2018 14:03

«Нібулон» почав переробку вітчизняного рису


Перевантажувальний термінал «Нібулону» в Голій Пристані вже прийняв та обробив 4000 тонн українського рису. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Оскільки збиральна кампанія ще продовжується, підприємство планує прийняти ще близько 3000 тонн цієї культури. Таким чином, те, що голопристанська філія зайнялася сушкою  і зберіганням такого важливого для українців продукту, – є суттєвим внеском у розвиток рисівництва», – додали в компанії.

За інформацією «Нібулону», сьогодні внутрішнє виробництво рису зосереджено в двох областях – Одеській і Херсонській, які забезпечують лише 30 % попиту внутрішнього ринку.

«На жаль, в  Україні відсутні підприємства, які можуть приймати, обробляти, сушити, очищати рис, доводити його до необхідних для стійкого зберігання кондицій та готувати до подачі споживачам. У вересні цього року голова Херсонської ОДА звернувся до керівництва компанії «НІБУЛОН» з проханням допомогти херсонським рисівникам просушити, очистити, підготовити рис до того, щоб українці могли споживати український рис», – заявили в «Нібулоні».

В компанії доукомплектували лабораторію необхідним обладнанням і сертифікували її для того, щоб вона могла визначати якість рису. Також підприємства компанії оснащені сучасною імпортною технікою, сушильними агрегатами, сепараторами, технологічними лініями.

В «Нібулоні» зазначили, що український рис набагато смачніший і корисніший за імпортний, оскільки він вирощується на полях і у воді, яка має специфічний приємний присмак.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...