Новини    27 березня 2018 10:01

«Нібулон» побудував елеваторний комплекс у Миколаєві


ТОВ СП «Нібулон» підключило до загальної автоматизованої системи управління підприємством новозбудований елеваторний комплекс у складі перевантажувального термінала у Миколаєві. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Проведено комплексне випробування встановленого найсучаснішого устаткування від провідних світових виробників. Тож об’єкт готовий до виробничого циклу», – йдеться у повідомленні.

В компанії повідомляють, що зважаючи на нехарактерні для березня погодні умови (сильні та часті опадами у вигляді то дощу, то снігу, мороз, ожеледицю) трохи затримуються у виконанні роботи з благоустрою території. Однак на основні терміни введення об’єкта в експлуатацію це не впливає.

Щодо реконструкції вантажного причалу, то наразі спеціалісти київської компанії «Укрдобробуд» завершують каркас опалубки останньої ділянки, довжиною близько 20 м, чому до цього часу заважало значне підвищення рівня води.

«Нібулон» будує комплекс з перевалки зернових і олійних культур місткістю близько 43 тис. тон на території перевантажувального терміналу в Миколаївському порту. Після завершення будівництва загальна ємність зерносховищ перевантажувального терміналу досягне 173 тис. тон. Компанія зможе одночасно роздільно зберігати сім різних культур. Проект реалізується за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, яка надала компанії довгострокове фінансування в розмірі $110 млн.

Згідно з реєстром ДП «Адміністрація морських портів України», ТОВ «СП« Нібулон »оперує вантажним причалом (довжина – 352 м), вантажним причалом №2 (довжина – 104 м) і ділянкою, зв’язаних з причалом (довжина -– 214 м) Миколаївського порту. Перевантажувальний термінал введений в експлуатацію в 2004 році. На сьогодні річна потужність терміналу становить 5 млн тон. У складі терміналу – комплекси з приймання, відвантаження, сушці і очищення зерна, склад підлогового зберігання зерна з активним вентилюванням місткістю до 11 тис. тон і два склади-купола місткістю по 50 тис. тон.

ТОВ «СП «Нібулон» (засновано в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Крім перевантажувального терміналу в Миколаївському порту, володіє елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тон. Компанія в 2016-2017 маркетинговому році експортувала 4,65 млн тон зернових (в 2015-2016 – 4,66 млн тон).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...