Новини    11 квітня 2018 10:37

«НІБУЛОН» планує у 2018 році подвоїти експорт кукурудзи та ріпаку до ЄС


ТОВ СП «НІБУЛОН» планує у 2018 році подвоїти експорт кукурудзи та ріпаку до країн Європейського Союзу для виробництва біопалива та біоетанолу. Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Кожного року у країнах Європи зростає попит на український ріпак, кукурудзу, сою, пшеницю, які в подальшому на переробних заводах ЄС йдуть на виробництво біопалива та біоетанолу», – йдеться у повідомленні.
У 2017 році компанія експортувала 111 664 тонн сталої кукурудзи та ріпаку до країн ЄС.
Використання біоетанолу в якості палива дозволяє знизити викиди в атмосферу діоксиду вуглецю, що є парниковим газом.
Відповідно до вимог Директиви №2009/28/ЄС про заохочення до використання енергії з відновлювальних джерел та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС був затверджений Національний план дій з енергоефективності до 2020 року. Ним передбачено, що частка енергії, отриманої з відновлюваних джерел, до 2020 року досягне 11%.
Для країн, що вирощують сировину, яка йде на виробництво біопалива, головною умовою є дотримання сталого виробництва біомаси та скорочення викидів парникових газів під час вирощування та транспортування матеріалу як мінімум на 50% з 1 січня 2018 року.
Система сертифікації ISCC (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) створена у Німеччині з метою впровадження екологічних та соціальних критеріїв стійкості, а саме: запобігання перетворенню земель особливого статусу (ліси, заповідники, водоймища, торфовища, пасовища та інше) на орані землі, захист ґрунтів, води, повітря від забруднення, правильне поводження, застосування, зберігання та облік використання засобів захисту рослин та добрив, створення безпечних умов праці, вирішення соціальних та побутових питань працівників, підрахунок та зменшення викидів парникових газів.
Продукція підприємств, що мають сертифікат ISCC EU, користується широким попитом на ринках ЄС та використовується для виробництва біопалива та біоетанолу.
Починаючи з 2013 року ТОВ СП «НІБУЛОН» щорічно успішно проходить аудити, на основі яких поновлює Сертифікат ISCC EU.
Сертифікат ISCC EU ТОВ СП «НІБУЛОН» дає можливість працювати із сталими ріпаком, пшеницею, кукурудзою, соєю, соняшником.
ТОВ «СП «НІБУЛОН» (засновано в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Крім перевантажувального терміналу в Миколаївському порту, володіє елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тон. Компанія в 2016-2017 маркетинговому році експортувала 4,65 млн тон зернових (в 2015-2016 – 4,66 млн тонн).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...