Новини / Техніка     08 листопада 2018 16:19

«Нібулон» планує спустити на воду другий буксир


На суднобудівному підприємстві «Нібулон» тривають роботи із реалізації 2-х масштабних проектів: будівництва 4 буксирів та потужного самохідного перевантажувача. У планах – найближчим часом спустити на воду другий буксир.

Читайте: Нібулон планує побудувати флот у 100 суден заради розвантаження автошляхів

Про це йдеться в офіційному повідомлені компанії «Нібулон». За її даними, вже зварений корпус судна. Зараз працюють над фарбуванням зовнішньої обшивки. У машинному відділені з’явилось необхідне технічне устаткування.

Перше судно, виготовлене у рамках проекту POSS-115, спустили на воду 2 тижні тому. Наразі продовжуються внутрішні роботи. Вже за місяць буксир поповнить флотилію підприємства.

Нагадаємо, що компанія «Нібулон» будує найбільший вантажний флот у країні. У планах будівництво 40 несамохідних судів та буксирів для власного флоту. У 2018-2019 році запланований спуск 4 суден.

Нібулон – один найбільших сільськогосподарських виробників та експортерів України. Працює із 1991 році. У 2012 році заснувала судноплавну компанію, яка має на меті не лише транспортування вантажів, але й відновлення річкового пасажирського судноплавства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!