Новини    16 квітня 2018 13:02

«НІБУЛОН» активізував весняно-польові роботи


У виробничих філіях компанії «НІБУЛОН», що розташовані в одинадцяти областях України, тривають весняно-польові роботи – сівба та первинний догляд за посівами. Про це повідомляє прес-центр компанії.

«Підрозділи компанії завершили ранньовесняне підживлення озимих культур у філіях південного та західного регіонів. Загалом підживлено 29 тис. га озимих зернових та ріпаку. Наразі розпочалися роботи з підживлення озимої пшениці й у філіях східного регіону, оскільки потеплішало тут пізніше», – йдеться у повідомленні.

Виробничі філії ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочали проведення першої культивації, а також роботи з обробітку ґрунту. Станом на кінець минулого тижня виконано близько 10 тис. га боронування зябу, що становить 20% від запланованого обсягу. У розпалі боронування озимих та зябу.

У Миколаївській області повністю завершено сівбу ярого ячменю на площі близько 1000 га.

Підприємства компанії повністю забезпечені насінням зернових і просапних до весняної сівби під урожай 2018 року.

Для виконання комплексу робіт компанія оновила парк сільськогосподарської техніки вітчизняного та імпортного виробництва, що налічує близько 3000 одиниць. На початку року «НІБУЛОН» оголосив про плани щодо інвестицій в обсязі $6 млн в оновлення сільськогосподарської техніки.

ТОВ «СП «НІБУЛОН» (засновано в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Крім перевантажувального терміналу в Миколаївському порту, володіє елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тон. Компанія в 2016-2017 маркетинговому році експортувала 4,65 млн тон зернових (в 2015-2016 – 4,66 млн тонн).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...