Новини    14 листопада 2017 12:18

New Holland довершив лінійку техніки агрегатами Kongskilde


Перші зразки техніки – результат інтеграції до свого асортименту продукції агрегатованого обладнання компанії Kongskilde Agriculture, – уже представлені виробником New Holland на виставці Agritechnica 2017 у німецькому Ганновері.

«Сільськогосподарське обладнання повинне ідеально працювати з машиною, з якою воно агрегатується – от, власне, чим ми і займаємось, поєднуючи нашу технологічну досконалість з профільними напрацюваннями компанії Kongskilde», – каже Карло Ламбро, бренд-президент компанії New Holland Agriculture.

Дискова фронтальна косарка-плющилка DiscCutter F 320P та задня косарка-плющилка DiscCutter 320P з гідравлічною підвіскою та системою захисту від каменів є частиною першої експозиції, присвяченій техніці для заготівлі сіна та кормів. Вони доповнили лінійку збиральної техніки бренда в жовтому кольорі. Лінійка представлена на ринку прес-підбирачами Big Baler та рулонними підбирачами, а також кормозбиральними комбайнами.

Також New Holland представляє 6-корпусний навісний плуг PXV, що має регульовану робочу ширину, автоматичний механізм захисту від пошкоджень та гідравлічну систему регулювання робочої глибини з великим опорним колесом, а також активну ґрунтофрезу RVM з боковим приводом, 4-швидкісним редуктором та С-подібними ножами. Ґрунтообробне обладнання має фірмовий синій колір, як і трактори.

Нова техніка у фірмових жовтих і синіх кольорах почне надходити до клієнтів на ринки Європи, Близького Сходу та Африки й Азіатсько-Тихоокеанського регіону з весни 2018 року.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...