Новини / Техніка     11 вересня 2018 11:56

Наскільки мастильні матеріали для важкої техніки сприяють економічній ефективності господарства

Мастильні матеріали угорської компанії MOL-LUB вважаються флагманом якості на європейському ринку та понад 110 років представлені в Центральній і Східній Європі.

Також один із перспективних напрямків розвитку для компанії — азіатський ринок, зокрема Тайвань. Такий успіх став можливим завдяки бездоганній якості продукції, унікальним сервісним програмам та новим технологіям виробництва у поєднанні з більш ніж 110-річним досвідом роботи. В Україні представництво угорської компанії працює з 2004 року. Генеральний директор MOL Ukraine Юлія Бакуліна розповіла Landlord, як українська філія втілює міжнародні стандарти та яким чином масла MOL-LUB можуть сприяти зменшенню витрат аграрних господарств.

Генеральний директор MOL Ukraine Юлія Бакуліна

Яку продукцію ваша компанія пропонує українським аграріям?

Асортимент мастильних матеріалів ТМ MOL для сільськогосподарської техніки включає широкий спектр моторних, гідравлічних та трансмісійних масел, а також консистентні мастила і спеціальні робочі рідини для тракторів класу STOU та UTTO. Усі мастильні матеріали ТМ MOL повністю відповідають міжнародним стандартам та спеціальним вимогам виробників сільгосптехніки. Це, безумовно, основа стратегії компанії. Наша головна перевага — в індивідуальному підході з комплексом складових, що включають високоякісний продукт, моніторинг стану техніки та професійну команду, яка це реалізує.

Для якої аграрної техніки ваша продукція підходить найліпше?

В асортименті мастильних матеріалів ТМ MOL масла і рідини, вироблені за передовими технологіями. Це ідеальний вибір для найсучаснішої техніки японського, американського та європейського виробництва. Із широкого асортименту можна обрати відповідні продукти і для сільгосптехніки виробництва країн СНД, що вже багато років працюють на полях України. Наявність 12 складів наших офіційних партнерів із продукцією ТМ MOL дозволяє повністю оптимізувати логістику всіх клієнтів у будь-якій області України.

Як продукція TM MOL  може сприяти зменшенню витрат аграрних господарств?

Багаторічний досвід підтверджує, що економічна ефективність будь-якого сільськогосподарського підприємства з точки зору використання мастильних матеріалів залежить від комплексного підходу.

Він включає якість мастильних матеріалів, робочих рідин та запасних частин, а також моніторинг стану працюючого масла та техніки. Це дозволяє оптимізувати інтервали заміни масла і контролювати технічний стан двигуна, трансмісії та гідравлічної системи.

Проводячи постійний моніторинг робочих мастильних матеріалів, ми виявляємо потенційні проблеми на ранній стадії та вчасно їм запобігаємо. Якщо ж цього не робити — можливий аварійний вихід техніки із ладу, що тягне за собою втрати на простої, зрив строків сільськогосподарських робіт, недоотриманий прибуток тощо. Такий комплексний підхід також дозволить скласти ефективний графік технічного обслуговування і ремонту техніки. Адже важливо запланувати роботи із обслуговування техніки так, щоб вони прийшлися на міжсезоння.

Уявіть: якщо ви користуєтеся мастильними матеріалами, що ідеально підібрані до вашого парку техніки; замінюєте масла не навмання, а на основі офіційного документу, який засвідчує, що вони повністю відпрацювали свій ресурс; постійно контролюєте технічний стан вузлів і агрегату кожної одиниці техніки, ви впевнені в тому, що ваша техніка в ідеальному стані та надійно працює, навіть у пік сільгоспробіт. А ще у вас є оптимальний план проведення технічного обслуговування і ви можете заздалегідь підготуватися до майбутнього ТО, а відповідно — заздалегідь замовити та отримати якісні запчастини, витратні матеріали за прийнятними цінами. Чи буде у такому випадку ваша аграрна компанія економічно ефективнішою? Відповідь очевидна — так.

Один з головних інструментів, на якому будується такий комплексний підхід, — аналіз взірців працюючих мастильних матеріалів у лабораторії LubCheck. На основі результатів наші спеціалісти оцінюють стан масла та устаткування, в якому воно працює. За необхідності — дають рекомендації щодо усунення несправностей.

Компанія MOL-LUB володіє унікальними інструментами і технологіями, що допомагають досягти такого результату. Та успіх залежить тільки від спільної роботи наших спеціалістів та експертів аграрних підприємств.

І такий комплексний підхід набуває все більшої популярності серед наших клієнтів.

Що ви вважаєте головним успіхом вашої компанії?

На ринку мастильних матеріалів продукція MOL-LUB представлена вже понад 14 років. Крім України компанія багато років займає лідируючі позиції на ринках Європи. За цей період ми накопичили чимало історій успішного та ефективного використання наших мастильних матеріалів на аграрних підприємствах.

І портфель успішних історій постійно поповнюється новими кейсами.

Ми щиро віримо, що справжнього успіху можна досягти тільки злагодженими зусиллями всіх учасників будь-якого проекту. Кожен новий проект розпочинається зі створення високопрофесійної команди, до якої входять як наші спеціалісти, так і експерти з боку клієнта.

Які бонуси ви пропонуєте клієнтам із сільськогосподарської галузі?

Кращий бонус, що користується найбільшим попитом, — це знання та досвід компанії. Ми регулярно проводимо технічні семінари для клієнтів, де знайомимо з новинками нашого асортименту і розбираємо практичні питання користування мастильними матеріалами, влаштовуємо різноманітні маркетингові заходи, декілька разів на рік організовуємо на нашому основному заводі MOL-LUB в Угорщині день відкритих дверей.

Ви стверджували, що з моменту заснування компанії дотримуєтеся золотої середини в політиці ціноутворення на продукти. як відбувається процес ціноутворення в нинішніх умовах україни?

Попри те що ми прогресивна компанія з інноваційним підходом до бізнесу, у деяких питаннях ми залишаємося консерваторами — зокрема, у позиціонуванні на ринку України. Обравши 14 років тому політику золотої середини у ціноутворенні, намагаємося дотримуватися її й дотепер. Ми пишаємося якістю продукції, яку виготовляє завод MOL-LUB, і впевнені в ефективності нашого сервісу. В асортименті компанії є продукція практично для будь-якого виду техніки, і, щоб бути доступним якомога більшій кількості власників найрізноманітніших агрегатів, ми не зраджуємо своїй політиці та продовжуємо залишатися одним із лідерів у своєму ціновому сегменті. Довіра та довгострокова лояльність клієнтів як відповідь на нашу роботу — головна цінність.

 

Текст: Дар’я Герман