Новини / Техніка     20 листопада 2018 12:32

Насіння із Настасіва: поєднання передових технологій та якісної техніки

На Тернопільщині у селі Настасів уже майже 20 років працює компанія «Агропродсервіс». Підприємство займається рослинництвом, тваринництвом, переробкою та збутом власних аграрних продуктів. Високі вимоги до якості та універсальності втілилися в купівлю універсальних посівних комплексів TERRASEM від компанії PÖTTINGER Україна.

Сімейне підприємство Агропродсервіс було засноване у 1999 році. На початку компанія займалася тільки рослинництвом. Надалі почала займатися свинарством, і це було першим кроком до розширення тваринництва. На сьогодні — це велика компанія з різними напрямками діяльності.

«Ми володіємо 9-ма свинокомплексами, 4-ма молочно-товарними фермами, однією фермою для відгодівлі бичків», — розповідає Іван Адамович Чайківський, засновник компанії. «Також маємо потужності по відгодівлі птиці — бройлера, 2 млн. голів на рік. В минулому році почали займатися індиками». Також компанія виготовляє 75 тис. тонн корму на рік на власному комбікормовому заводі.

На сьогодні у підпорядкування компанії 42 тис. га землі, на якій висівають всі ті культури, які притаманні для даного регіону. Компанія займається вирощуванням озимої пшениці, озимого ріпака, озимого ячменю, цілого спектру ярих культур, — ярий ячмінь, горох. Останнім часом також вирощуємо як кукурудзу на зерно, так і сою, що є гарною кормовою базою для тварин. На своєму заводі по переробці сої виробляють як соєву олію, так і соєвий шрот. Вся вироблена продукція, що не використовується у власних потребах компанії, йде на експорт у країни Європи.

В селі Настасів також є насіннєвий завод із сучасною лабораторіє, де виготовляється велика кількість насіння. Посівний матеріал з Настасова використовують господарства у всіх регіонах України.

Два роки тому компанія Агропродсервіс придбала м´ясокомбінат для переробки та подальшого збуду продукції тваринництва. Продукція, що виготовляється потужностями компанії надалі продається у власній мережі магазинів.

Компанія приділяє велику увагу соціальним проектам та власним співробітникам. «Основною цінністю нашої компанії є люди, котрі працюють на нашому підприємстві», розповідає Андрій Степанович Баран, генеральний директор. Компанія нараховує більше 2000 співробітників. Керівництво компанії підтримує соціальну сферу: облаштовує школи, дитсадочки та інфраструктуру.

Висока якість продукції, сервісу є важливою частиною філософії компанії. Ці погляди і привели компанію «Агропродсервіс» до PÖTTINGER Україна. Пошук якості сьогодні дає зрозуміти, що краще не буває дешеве, тому трохи вищі інвестиції окуповуються.

«Ми ставимо на сьогодні завдання підвищувати врожайність та бачимо потенціал щодо покращення на 15-20 %», впевнений генеральний директор Андрій Степанович Баран.

З вимогами до підвищення ефективності компанія відразу протестувала і високу якість у багатьох машин PÖTTINGER Україна. Багаточисленні тести універсальних посівних косплексів повністю переконали підприємство в купівлі першого TERRASEM.  Наразі на даному підприємстві успішно працюють шість універсальних посівних комплексів від компанії PÖTTINGER Україна. «Ми маємо поля різної площі, від 10 до 300 га, та великі переїзди між ними. Тому ми потребуємо універсальні та продуктивні машини. Саме універсальний посівний комплекс TERRASEM дозволяє проводити досконалий посів при різних умовах», ділиться враженнями технічний директор, Віталій Адамович Чайківський.

Універсальні посівні комплекси дозволяють закривати й більші площі. Ще одна перевага посівного комплексу TERRASEM — в одній робочій операції поєднується передпосівний обробіток і посів. Це дозволяє зберігати вологу у ґрунті та не пересушувати його.

Дізнавайтеся більше за посиланням: poettinger.at/a-day-in-the-life-of

Читайте також