Новини / Рейдерство     15 січня 2022 09:45

Нардепа та радника голови Держекоінспекції затримали на хабарі

Екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства

Працівники Державного бюро розслідувань викрили народного депутата України VIII скликання, члена депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», який обманом заволодів $17 тис. Нині він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«За попередньою інформацією, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. Він гарантував, що за $17 тис. “розв’язувати питання” щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України», — йдеться в повідомленні.

Під час першої контрольованої передачі колишній народний депутат отримав від потерпілого $2 тис. А 13 січня 2022 року радника затримали слідчі ДБР під час отримання другої частини коштів — $15 тис.

«Попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України). Наразі проводяться обшуки за місцем роботи та мешкання фігуранта, а також у приміщенні суб’єкта господарської діяльності, що надає послуги з оформлення та подачі документів для отримання висновків оцінки впливу на довкілля», — йдеться в повідомленні ДБР.

Зазначається, що перевіряється причетність до вказаного злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також