Новини / Логістика     14 вересня 2021 10:56

Найбільший в світі контейнеровоз прибув в порт Гамбург

Перший рейс: найбільший контейнеровоз від Evergreen прибув в порт Тайваню

У порт Гамбург 8 вересня 2021 прибув найбільший контейнеровоз в світі EVER ACE вантажопідйомністю 23,992 тис. TEU. Про це інформує Hafen Hamburg Marketing e.V.

Контейнеровоз належить тайванській судноплавній компанії Evergreen Marine, побудований на південнокорейській верфі Samsung Heavy Industries. Довжина судна складає 400 м, ширина – 61,5 м.

Ever Ace покинув корабельню в кінці липня і попрямував в Циндао. На верфі планується побудувати ще п’ять таких суден. Відзначено, що судно отримало можливість скористатися перевагами першого етапу коригування фарватеру річки Ельба.

Читайте: ТОВ “Техагро” хоче збудувати в порту “Південний” ще один зерновий термінал

За словами голови правління Port of Hamburg Marketing e.V. Акселя Маттерна, найбільші контейнеровози з великою кількістю контейнерів можуть безпечно здійснювати судозаходи в порт Гамбург завдяки коригуванню фарватеру і розширенню ділянки річки.

Ever Ace курсує на маршруті NEU6 компанії Ocean-Alliance між Північною Європою та Азією. В Evergreen маршрут відомий як Китай-Європа-Середземномор’є (CEM). Ротація включає заходи в Гамбург, Фелікстоу, Роттердам, Коломбо, Танджунг Пелепас, Гаосюн, Циндао, Шанхай, Нінбо, Тайбей, Янтян, Танджунг Пелепас, Роттердам, Фелікстоу.

В першому рейсі Ever Ace встановив рекорд за кількістю 20-футових контейнерів, перевезених на шляху з Азії в Європу. За інформацією Alphaliner, судно перевезло 21,718 тис. TEU. Таким чином, Ever Ace перевершує результат CMA CGM Jacques Saadé на 285 контейнерів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Маріупольський порт пропонує європейським партнерам інвестувати у будівництво зернового та контейнерного терміналів.

Джерело: usm.media