Новини    12 листопада 2023 12:09

Найбільший український виробник кормів для кішок і собак інвестує понад 60 млн євро у розширення заводу у Литві


Kormotech, український виробник кормів для котів та собак, витратить понад 60 млн євро у розширення виробництва продукції у Литві. Планується побудувати чотири черги виробництва.

За даними “Бізнес Цензор“, вони будуть введені в експлуатацію протягом 2025-2028 років.

“Зараз Литва – наше вікно у світ. Наш завод у Кедайняй став для нас надійною опорою – він працює на 100% потужності завжди, тоді як в Україні ми маємо зважати на ризики зупинок через війну. Ми прагнемо далі розширювати наші потужності в Литві, побудувавши чотири додаткові виробничі черги до 2028 року”, – заявив керівник та співвласник Kormotech Ростислав Вовк.

Перший завод у Кедайняй (Литва) було запущено у 2020 році. Виробництво вологих кормів має потужність понад 20 тисяч тонн на рік. На ньому працюють понад 170 фахівців з України та Литви.

Кожну лінію планують запускати щороку. Завдяки цьому підприємство забезпечить ще 200 робочих місць за п’ять років.

В Україні компанія теж розширює виробничі потужності. Kormotech інвестувала близько 14 млн доларів протягом 2022-2023 років. Кошти скерували на модернізацію виробництва сухих кормів та розширення виробництва вологих майже на 70%.

“Ми плануємо побудувати нові виробничі потужності в Україні одразу після закінчення війни”, – повідомив Вовк.

Зазначимо, що компанія з 2003 року випускає корми під брендами Optimeal, CLUB 4 PAWS, “Гав!”, “Мяу!”. Їх продають у 40 країнах світу. Всього штат компанії налічує близько 1300 співробітників в Україні, Литві, Польщі, Румунії, США.

Нагадаємо, у вересні 2023 року вперше товарообіг між Німеччиною та Україною перевищив показники Росії.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...