Новини    15 серпня 2018 14:19

НААН посилить боротьбу з АЧС на власних дослідних господарствах


Керівникам дослідних господарств мережі НААН мають посилити ветеринарно-санітарні заходи щодо захисту тварин від африканської чуми свиней (АЧС). Таке доручення дав в.о. першого віце-президента Національної академії аграрних наук Михайло Гладій.

За даними науковців, за 7 місяців поточного року в Україні зафіксовано 95 випадків африканської чуми свиней. Декілька з них зареєстровано в дослідних господарствах наукових установ НААН.

«В разі будь-яких форс-мажорних обставин керівники господарств мають оперативно надавати правдиву інформацію керівництву Академії. Крім того, я закликаю всіх до співпраці з нашими інститутами ветеринарної медицини, які виробляють якісні та доступні препарати для захисту тварин. Адже ефективна профілактика потребує наших спільних зусиль», — підкреслив Михайло Гладій.

Зазначається, що державним підприємствам мережі НААН доручено до 1 жовтня укласти угоди з науковими установами ветеринарної медицини Академії про здійснення наукового супроводу і надання ветеринарно-санітарних послуг, відзвітувати про фінансові витрати на планові протиепізоотичні заходи, забезпечити проведення щоквартального моніторингу якості сирого коров’ячого молока. Головні лікарі ветеринарної медицини мають проаналізувати корми щодо їх якості та безпечності для збалансування раціонів та профілактики захворювань тварин.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...