Новини    31 жовтня 2017 17:21

На Західній Україні збудують дві євроколії до Польщі


Щонайменше дві гілки колій мали б сполучати український Львів з польськими містами. Причому будувати треба євро колії. Про це заявив голова транспортного комітету ВРУ Ярослав Дубневич, повідомляє АПК-Інформ.

«Це великий плюс у розвиток малого та середнього бізнесу. Перша гілка має проходити через Раву-Руську до Львова, друга – від Перемишля до Львова, бо є хороша перспектива розвитку вантажних перевезень з можливістю будівництва вантажного залізничного переходу в Мостиському й Городоцькому районах», – каже Дубневич.

Напередодні йшлося про проект будівництва залізничної колії до Польщі євро стандарту 1435 мм у напрямку Львів – Рава-Руська – Варшава. Окрім пасажирських, мають запустити вантажні перевезення. Для реалізації проекту на 58 км необхідно інвестувати 50 млн євро.

В інтерв’ю Landlord виконавчий директор Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко наголошував на необхідності модернізації залізничних шляхів України з тим, аби стати частиною масштабного китайського торговельного проекту «Шовковий шлях».

Тим часом Азербайджан, Грузія й Туреччина запустили новий залізничний коридор. Колія з’єднає міста Баку, Тбілісі й Карс. 98-кілометрова колійка має до 2030 року забезпечити перевезення у 17 млн тонн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...