Новини / Кейси     26 грудня 2019 11:09

На Вінниччині діє ферма з вирощування крокодилів

Уже десять років поспіль у Вінниці працює ферма, де вирощують крокодилів. Окремі рептилії сягають у довжину до 4 метрів.

Про це розповідає Агро-Центр.

Ферма з вирощування крокодилів на Вінниччині на сьогодні вирощує майже три десятки небезпечних хижаків. Окрім крокодилів, подружжя Світлани та Дмитра Бичковських приютили в себе кайманових черепах та змій.

Ні продавати, ані пускати крокодилів на м’ясо фермери не збираються. Говорять: їхня діяльність спрямована на збереження видів рептилій.

«У нас ферма для розширення видів, для збереження всіх видів. Ми хочемо їх всіх обігріти. У нас – як маленький інтернат або будинок малятка для таких зубастиків”, – говорить власник крокодилячої ферми Дмитро Бичковський.

Вирощувати крокодилів – справа життя для Бичковських. Займаються нею уже більше десяти років. Рептилій та інших рідкісних тварин підбирали та викуповували в мандрівних зоопарках, в цирках, у приватних колекціонерів, рятуючи тваринам життя.

Читайте: Поросята, кози, індики: ферма посеред Києва

Світлана та Дмитро Бичковські навчилися вирощувати крокодилів навіть із яєць. Своїх вихованців нікому не продають. Навіть новонароджених.

«Крокодили розмножуються шляхом відкладання яєць, тобто наша самочка знесла яйця, ми заклали їх в інкубатор”, – розповідає про те, як вдається домогтися потомства Світлана Бичковська.

Рептиліям необхідне тепло, а також велика водойма, розповідає Дмитро Бичковський. У воді рептилії спарюються.

Господарям не спадало на думку скуштувати крокодилячого м’яса. Кажуть, хоч ця страва звична для мешканців США. Вони прагнуть іншого: зберегти вимираючі види.

Тому збираються відкрити  великий заповідник для рептилій поблизу Одеси.

Landlord раніше розповідав про унікальну молочна ферма на Волині.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також