Новини    29 березня 2018 11:34

На терміналі Glencore перекинувся локомотив з зерновозами (фото)


У середу, 28 березня, в Чорноморську (Одеська обл.) на Іллічівському зерновому терміналі зійшов з рейок маневровий локомотив і вагони, навантажені зерном. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, передає ЦТС.

«Вчора на Іллічівському зерновому терміналі відбулася дуже серйозна і одночасно знакова аварія. Жертв на цей раз немає, на щастя. На приватному під’їзній колії був сформований приватною структурою вантажний поїзд. Приватним маневровим локомотивом власники намагалися перемістити вантаж до місця призначення. Наслідки нагадують кадри сюрреалістичних фільмів», – написав він.

На фото, опублікованих Рязанцевим, видно, що тепловоз впав з висоти кількох метрів, а деякі вагони перекинулися і серйозно пошкоджені.

Іллічівський зерновий термінал введений в експлуатацію в 2008 році. ТОВ «Іллічівський зерновий термінал» контролює компанія «Серна», що входить в структуру Glencore.

Ємність елеватора становить 260 тис. тонн, є ділянка з перевалки рослинних олій, майданчик експедиції автотранспорту та прилеглі проїзди, реконструйована станція Ксенієве і під’їзні шляхи до неї.

Силосні потужності з одноразового зберігання досягають 247,6 тис. тонн.

До терміналу веде канал глибиною 12,5 м, це дозволяє приймати судна типу «Панамакс».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...