Новини    02 липня 2022 16:22

На Сумщині заарештували ще 42 залізничні вагони російських компаній

В сумській області за клопотанням слідчого та прокурора накладено арешт на 42 залізничні вагони компаній рф вартістю понад 30 млн грн

1 липня за клопотанням слідчого поліції та прокурора Шосткинської окружної прокуратури судом накладено арешт на 42 залізничні вагони, які належать компаніям, зареєстрованим у рф.

Про це повідомили у Facebook Сумської обласної прокуратури.

В джерелі зазначено, що вагони з товарно-матеріальними цінностями заїхали на територію України ще до початку повномасштабного вторгнення окупантів і 24 лютого 2022 року знаходилися на території прикордонної громади. Потім їх перемістили на іншу територію.

“Через те, що там містилися небезпечні речовини, які могли спричинити надзвичайну ситуацію, їх перегнали подалі від кордону, в малолюдний район”, – заявлено в повідомленні.

Наразі вагони визнані речовим доказом і з метою їх збереження накладено арешт.

“За даними слідства, фігуранти кримінального провадження не забезпечили належного зберігання під час транспортування територією України зазначених товарно-матеріальних цінностей. Для з’ясування обставин розпочато кримінальне провадження (ч. 3 ст. 191 ККУкраїни)”, – повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, 15 українських вагонів зерновозів зійшли з рейок в Румунії.

Раніше Landlord повідомляв, з території залізорудного комбінату на Запоріжжі росіяни викрали вагони з рудою.

Марковська Катерина

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...