Новини    07 квітня 2018 17:08

На Львівщині судитимуть виробника борошна за несплату 1 млн грн податку


Головне управління Державної фіскальної служби у Львівській області передало до суду для розгляду по суті справу директора борошномельного підприємства, який у 2017 році ухилився від сплати податку на прибуток на суму більше 1 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

“В рамках розслідування провадження за ч.1 ст. 212 Кримінального кодексу було встановлено, що директор одного із борошномельних підприємств протягом 2017 року здійснював реалізацію необлікованої продукції фізичним особам – неплатникам ПДВ Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей за готівку без оформлення товарно-транспортних накладних та відображення вказаних операцій в бухгалтерському та податковому обліку підприємства. Відвантаження та перевезення необлікованого товару здійснювалось транспортними засобами покупців”, – сказано в повідомленні.

Незважаючи на те, що в ході розслідування підозрюваний відшкодував збитки в повному обсязі, податкова міліція підготувала обвинувальний акт та передала його до суду.

Як повідомляв LANDLORD, щорічне виробництво борошна в Україні складає 2-2,5 млн тонн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...