Новини / Інвестиції / Елеватори     21 лютого 2022 16:53

На Львівщині зведуть індустріальний парк з елеватором та логістичним центром

Загальна площа парку складатиме 50 гектарів

У Яворівському районі Львівської області мають намір звести індустріальний парк з елеватором потужністю у понад 20 тис. т. У межах парку планують збудувати молокозавод, завод з виробництва кормових добавок та готових кормів, млин, підприємство з виробництва круп та каш, логістичний та бізнес-центри, повідомив міський голова Яворова Ігор Грабовський.

Зауважується, що загальна площа парку складатиме 50 гектарів, розміщений на території колишнього гірничо-хімічного підприємства “Сірка”.

Як повідомляє Zaxid.net потенційні інвестори, представники групи компаній “Корміл”, зацікавилися ідеєю і нададуть консультації щодо удосконаленої концепції. Компанія також готова стати учасницею проєкту індустріального парку.

“Яворівський індустріальний парк — це ідеальне рішення для розміщення виробництва. Адже він розташований біля ключової міжнародної траси, поруч із кордоном. І така локація дає можливість і розмістити потужності, щоб розвивати сільське господарство, і створювати виробничі потужності для перероблення продуктів сільгосптоваровиробників”, — зазначив депутат обласної ради, представник групи компаній “Корміл” Володимир Хархаліс.

Нагадаємо, у планах компанії “НІБУЛОН” збудувати додаткові силоси на чотирьох своїх елеваторах у 2022-2023 роках.

Раніше повідомлялось, що за інформацією Чортківського міського голови Володимира Шматька, китайська сторона готова  інвестувати в індустріальний парк на Тернопільщині сотні мільйонів доларів. Вартість будівництва одного заводу становить $200 млн.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також