Новини    28 березня 2018 13:29

«Мрія» підтвердила зацікавленість з боку інвесторів до компанії і стабільне фінансування від кредиторів


У 2017 році до кредиторів «Мрії» з пропозицією зверталася компанія «Кернел» і ще кілька великих гравців аграрного ринку, цього року також надійшла низка пропозицій від українських і міжнародних компаній. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заяву генерального директора агрохолдингу Саймона Чернявського.

«Для наших кредиторів, нинішніх власників «Мрії», сільське господарство – не профільний бізнес, обслуговування робочого капіталу «Мрії» – вимушений захід. Тому, як я вже неодноразово говорив, прихід стратегічного інвестора – ідеальний варіант для подальшого розвитку «Мрії», – заявив Саймон Чернявський.

За його словами, агрохолдинг забезпечений робочим капіталом від його кредиторів, в основному – бондхолдерів з США і Європи.

«Ми повністю профінансовані на цей сезон: у нас достатньо коштів на посівну і збиральну кампанії, виплату орендної плати, виконання соціальних зобов’язань і навіть на поповнення технічного парку та інвестиції в розвиток технологій. «Мрія» працює в нормальному режимі і впевнено дивиться в майбутнє», – заявив Чернявський.

Також він повідомив, що продаж агрохолдингу можливий тільки після завершення реструктуризації його заборгованості.

«Ми завершили реструктуризацію більшої частини забезпеченого боргу і почали імплементацію домовленостей, досягнутих з незабезпеченими кредиторами. На цьому етапі стикнулися з низкою труднощів, пов’язаних з новизною та унікальністю процедури для українського законодавства та виконавчої системи, що затягує процес. Тому я поки утримався би від прогнозів», – зазначив генеральний директор.

Агентство також повідомляє, що раніше в ЗМІ з’явилася інформація про переговори про можливу покупку «Мрії» компанією Continental Farmers Group.

«Мрія» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг із земельним банком 180 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Рівненській областях. У серпні 2014 року «Мрія» повідомила про прострочену виплату близько $9 млн процентного доходу і близько $120 млн в рахунок погашення боргу за її зобов’язаннями. Сукупна заборгованість перед усіма фінансовими кредиторами на момент оголошення дефолту агрохолдингу становила близько $1,3 млрд. На початку лютого 2015 року операційний контроль над ним перейшов до кредиторам, які обрали нове керівництво.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...