Новини    18 травня 2023 15:15

МХП визначило переможців конкурсу серед ветеранів “Варто робити своє”


Десять українських ветеранів та їхні родини стали переможцями конкурсу “Варто Робити своє”. Переможці отримають від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток власної аграрної справи

Про це повідомили у пресслужбі “МХП-Громаді”.

“Серед проєктів-переможців, зокрема страусина ферма, вирощування равликів, виробництво та реалізація екопродукції бджільництва тощо”, — йдеться у повідомлені.

Конкурс “Варто Робити своє” реалізується благодійним фондом “МХП-Громаді” спільно з Українським ветеранським фондом Міністерства ветеранів.

Нагадаємо, 4 квітня стартував грантовий конкурс “Роби своє“. Підприємці з регіонів можуть отримати на започаткування чи продовження власного бізнесу до 100 тис. грн. Цьогоріч планується підтримати не менше 50 проєктів. Сумарний бюджет конкурсу становить 6 млн грн.

Основними критеріями для відбору переможців стали інноваційність проєктів, економічна складова, створення нових робочих місць, соціальний ефект у громаді та/або залучення до бізнесу чи роботи переселенців.

Торік у межах конкурсу благодійний фонд профінансував 74 бізнес-ідеї на понад 6 млн грн у 11 областях України.

Конкурс бізнес-ідей “Роби своє”

Грантовий конкурс для представників малих громад з впровадження бізнес-ініціатив за фінансової підтримки МХП стартував 2016 року. Тоді він мав назву “Село. Кроки до розвитку”. За час дії конкурсу понад 300 людей змогли започаткувати бізнес у сільській місцевості, отримавши грантову підтримку на суму понад 16 млн гривень. 2020-го конкурс перейменували в “Роби своє” та розширили географію проведення.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...