Новини    01 березня 2023 11:21

МХП представила свої бренди на Всесвітній виставці у Дубаї (ФОТО)

Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв. Це захід із найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів та бізнес-операцій

Холдинг МХП Юрія Косюка презентував свої бренди на найбільшій та найвпливовішій виставці харчової промисловості  – Gulfood-2023, що проходить у Дубаї. Про це Landlord повідомили у пресслужбі компанії.

Зокрема у пакеті експортних брендів компанії є Qualiko — торгова марка з широким асортиментом охолодженого, замороженого й обробленого курячого м’яса, овочів та напівфабрикатів, відома за кордоном, особливо в країнах Близького (Середнього) Сходу і Північної Африки.

 

“МХП — один із найбільших експортерів в Україні, і наш експортний бренд Qualiko відомий у багатьох країнах. Зараз ми розвиваємо його не тільки як бренд курятини, а як бренд кулінарних рішень, що покращують життя наших споживачів. Це перспективний для нашої компанії B2B-ринок. Ми активно розвиваємо цей напрям, адже хочемо щоб продукція Qualiko та інших експортних брендів МХП була цінною і значимою для наших споживачів”, — говорить Ярослав Михайловський, директор департаменту розвитку експорту.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Вперше на Gulfood МХП представила ще один бренд — торгову марку добірної фермерської яловичини Skott Smeat. Продукція бренду відповідає стандартам HACCP, ISO та Halal. Асортимент налічує 119 видів продукції, виготовлених на сучасних виробництвах в Україні. Skott Smeat експортується до Киргизстану, Вірменії, Казахстану, Молдови та Азербайджану, відкритий дозвіл експорту в ОАЕ та Туреччину. У планах — вихід на ринки Іраку та Катару.

Довідка.  МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, яка працює у напрямах агро,
виробництва продуктів харчування та ритейлу.

Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв. Це захід із найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів та бізнес-операцій.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення РФ найбільше грошей на допомогу Збройним силам України серед українських бізнесів спрямували компанії СКМ, Kernel, МХП, Group DF та Ferrexpo.

Наталія Марченко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...