Новини    07 серпня 2018 14:15

МХП отримала дозвіл громади на розширення біогазового заводу


У селі Білоусівка Вінницької області 2 серпня відбулися громадські слухання з будівництва другої черги біогазового комплексу на Вінницькій птахофабриці, що входить до групи «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Про це повідомляють в Асоціації «Союз птахівників України» з посиланням на прес-службу МХП.

На слуханнях були присутні представники держави, агроіндустріального холдингу МХП, громадських організацій, а також місцеві жителі.

За інформацією, представники МХП презентували концепцію комплексу, а також звіт щодо його впливу на довкілля, який компанії зобов’язані проводити згідно до законодавства України. Представник Міністерства екології та природних ресурсів Вікторія Тимошенко зазначила, що екологічні умови діяльності з будівництва комплексу будуть визначені після того, як відомства проаналізує звіт.

«Планується, що щоденно на об’єкті буде перероблюватися 460 т посліду, 70 т силосу, а також 160 т шламу і води з пташників та забойного цеху. В результаті, комплекс вироблятиме 10 тис. кВт електроенергії на годину і 300 т твердих органічних добрив. На новому об’єкті буде працевлаштовано 30 осіб», – йдеться у повідомленні.

Присутня на слуханнях Анна Даниляк, представник громадської організації «Екодія», звернула увагу, що біогазовий комплекс належить до об’єктів підвищеної екологічної небезпеки, тому важливо, щоб будівництво та діяльність цього об’єкту відповідали всім нормам.

Жителі Білоусівки та навколишніх сіл ставили питання по темі слухань, а також висловлювали власну думку щодо будівництва, що планується. За результатами обговорювання жителі проголосували за прийняття проекту детального плану території об’єкту.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...