Новини    29 березня 2018 17:02

МХП готовий інвестувати €76 млн у французьку Doux Group


Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) готовий інвестувати €76 млн у компанію з переробки харчових продуктів Doux Group (Франція). Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу МХП.

За інформацією агрохолдингу, зараз французький виробник курятини LDC і МХП ведуть одночасні переговори з Doux щодо її купівлі.

«Миронівський хлібопродукт» зазначає, що пропонує інвестувати €76 млн у будівництво нового заводу в Шатолені (Франція) протягом 2 років і модернізувати інші об’єкти Doux.

Крім того, МХП готовий відмовитися від виробництва заморожених продуктів для експорту, замінивши їх свіжими для французького ринку.

Як повідомляв LANDLORD, у процесі переговорів про поглинання французької компанії МХП подав у комітет по реструктуризації промисловості Франції документи на відновлення Doux. МХП оцінює обсяг необхідних інвестицій для відновлення групи в €150 млн, при цьому вимагає, щоб за рахунок державних субсидій було компенсовано не менше €70 млн.

МХП є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Doux Group заснована в 1955 році, є одним з провідних європейських виробників продуктів птахівництва.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...