Новини    02 квітня 2018 15:02

МФК прокредитує «Астарту» на $ 30 млн


Міжнародна фінансова корпорація (International finance corporation, IFC) надасть українському агропромхолдингу «Астарта» довгостроковий кредит на суму до $30 млн. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», відповідне рішення ухвалила рада директорів корпорації 23 березня.

Кредитні кошти надаються для впровадження на підприємствах агропромхолдинга сучасних доступних технологій і найвищих стандартів з метою поліпшення використання ресурсів. Крім того, частина фінансів може бути спрямована на розвиток тваринництва, а також на торгівлю зерновими та олійними культурами.

За даними МФК, реалізація проекту дозволить «Астарті» знизити частку викидів в атмосферу і відходів при виробництві, скоротити споживання води, газу, забезпечити економію коштів при виробництві та зберіганні цукрових буряків.

МФК уточнює, що це буде вже четверта програма співпраці з «Астартою», починаючи з 2012 року.

«Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми.

Як повідомляв LANLORD, агропромхолдинг за підсумками 2017 року одержав EUR61,84 млн чистого прибутку, що на 25,2% менше, ніж за 2016 рік. Його EBITDA скоротилася в минулому році на 21% – до EUR120,24 млн, тоді як консолідована виручка зросла на 24,3% – до EUR458,6 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...