Новини    14 червня 2018 16:47

Меттеталь змінив Бартошевського в раді директорів «Астарти»


До ради директорів управляючої компанії ASTARTA Holding N.V. у якості незалежного директора приєднався Жиль Меттеталь. Про це повідомляє Українська аграрна конфедерація з посиланням на відповідне рішення загальних зборів акціонерів «Астарти».

Він змінив Владислава Бартошевського, який увійшов до команди «Астарти» напередодні ІРО у 2006 році і вичерпав термін перебування на цій посаді, який визначається нормативами ЄС.

«Ми глибоко вдячні Владиславу Бартошевському за плідну діяльність в раді директорів компанії і значний внесок в її розвиток. За 12 років після ІРО «Астрта» пройшла великий шлях, виконавши і перевиконавши всі плани, які ми ставили при виході на біржу. Ми також вітаємо в нашій команді пана Меттеталя. Саме Жиль стояв у витоків стратегічної співпраці «Астрарти» та ЄБРР, що почалася десять років тому. Я впевнений, що він привнесе в компанію новий імпульс і експертизу, які сприятимуть її подальшому динамічному розвитку», – наголосив генеральний директор та засновник «Астарти» Віктор Іванчик.

Пан Меттеталь є досвідченим експертом у сфері сільського господарства і продовольства. До червня 2017 року він працював директором з агробізнесу, нерухомості та туризму в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Його попередній, майже 30-річний міжнародний управлінський досвід роботи, включає також Продовольчу та сільськогосподарську організацію ООН (ФАО), де він відповідав за пошук та підготовку проектів розвитку, що фінансуються крупними міжнародними фінансовими установами.

Пан Меттеталь закінчив аспірантуру в L’Ecole Nationale Supérieure Agronomique de Montpellier, має ступінь магістра з біології та екології.

Ще немає новин у цій стрічці ...