Новини    16 червня 2018 10:05

Меттеталь приступив до виконання обов’язків члена наглядової ради «НІБУЛОНа»


Жиль Меттеталь приступив до виконання обов’язків члена наглядової ради «НІБУЛОНа», повідомляється на сайті компанії.

«Жиль Меттеталь – відома людина у сфері агробізнесу, яка має унікальний досвід роботи в галузях сільського господарства і продовольства, а також великі знання зі специфіки аграрного сектору в різних регіонах світу. Жиль Меттеталь має 30-річний міжнародний досвід у фінансуванні сільського господарства, агробізнесу та корпоративної нерухомості», – йдеться у повідомленні.

Раніше Меттеталь працював в Інвестиційному центрі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), де відповідав за пошук та підготовку проектів, що фінансуються Світовим банком або Міжнародним фондом сільськогосподарського розвитку в Азії, Африці та Південній Америці.

До червня 2017 року Меттеталь обіймав посаду директора з агробізнесу, нерухомості та туризму в Європейському банку реконструкції та розвитку.

«НІБУЛОН» зазначає, що саме в цей час було розпочато багаторічне і надійне партнерство з ЄБРР.

На сьогодні наглядова рада «НІБУЛОНа» складається з Клаудіо Скароззи (голова), Олексія Вадатурського, Філіпа Зіглера та Жиля Меттеталя.

Як повідомляв LANDLORD, цього тижня Жиль Меттеталь приєднався до ради директорів управляючої компанії Astarta Holding N.V. у якості незалежного директора.

«Нібулон» – один з найбільших операторів зернового ринку України. Крім перевантажувального терміналу в Миколаївському порту, володіє елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тон. Компанія в 2016-2017 маркетинговому році експортувала 4,65 млн тон зернових (в 2015-2016 – 4,66 млн тонн).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...