Новини    23 жовтня 2017 17:48

Мариновані огірки й помідори завойовують Сінгапур


Загальний експорт консервованих овочів і плодів з України торік зріс на 8%. Як повідомляє BusinessView, в 2016 році українська продукція вперше вийшла на ринки Норвегії, Португалії та Сербії. Однак, найбільше імпортували української консервації Сінгапур (+ 4200%) – 3,5 тонни на $4,3 тис і Чехія (+ 975%) – 404,5 тонн на $249,6 тис.

Найбільшою популярністю користуються українські консервовані огірки – їх продають у магазинах Ізраїлю, країн Балтії, Румунії, Грузії, Білорусі, Казахстану, Канади й США.

Зокрема, Ізраїль готовий закупити 1 млн банок огірків від херсонської компанії «Бон Херсон», повідомляє Херсон.City. Завод навіть встиг отримати кошерний сертифікат.

«Ми не додаємо консервантів, як роблять це деякі виробники, не замінюємо цукор на сахарин, не застосовуємо ароматизатори або барвників», – резюмує директор комбінату Оксана Баденко.

Як повідомляв Landlord, у консервному цеху Маневицького лісництва, що у Волинській області, на внутрішній ринок планують переробити до 3000 тонн грибів.

Зокрема, білі, польські, маслюки, и й лисички два роки поспіль експортують до Ізраїлю й Панами. Нині очікують на нове замовлення. Потужності цеху за тиждень дозволяють переробити до 4000 тонни грибів.

 

 

Ще немає новин у цій стрічці ...