Новини / Технології     29 листопада 2019 08:28

Литовська компанія відкрила СЕС в Івано-Франківській області: інвестиції понад 11 млн євро

Енергетична компанія Green Genius, що входить у міжнародний холдинг Modus Group, запустила в дію сонячну електростанцію в Івано-Франківській області, інвестувавши в проєкт 11 млн євро. Потужність нової СЕС становить 13,5 МВт.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

За інформацією Modus Group, СЕС в Івано-Франківській області зведено за півроку. Також до кінця 2019-го Green Genius планує завершити будівництво сонячного парку на півночі України, потужність якого становитиме 33,4 МВт; інвестиції в цей проєкт перевищують 30 млн євро.

Читайте: Найбільша теплиця в Північній Америці: вражаючий проєкт нідерландської компанії ФОТО

У правлінні Modus Group вважають Україну географічно привабливою і перспективною для здійснення проєктів відновлюваної енергетики, відзначаючи, що ефективність виробництва сонячної електроенергії в Україні дорівнює такій у Польщі.

Виробництво електроенергії з відновлюваних джерел сприяє зниженню викидів вуглекислого газу в атмосферу, що є значним внеском у запобігання змінам клімату.

Landlord раніше повідомляв про те, що турецька компанія ÜMITLI інвестує $30 млн у будівництво трьох сонячних електростанцій у Дніпропетровській області. Загальна потужність нових СЕС становитиме 26 МВт.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також