Новини    29 березня 2018 12:59

Львівські аграрії отримали в 2017 році 63,6 млн грн допомоги


На підтримку аграріїв Львівської області у 2017 році з бюджетів усіх рівнів було спрямовано 63,6 млн грн. Про це розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Тільки фермери та кооперативний рух зуміють відродити наше село. Наскільки ми зуміємо розвинути кооперативний фермерський рух, настільки сильною буде аграрне майбутнє України і Львівщини зокрема», – зазначив Олег Синютка.

Загалом на Львівщині діє 30 с/г кооперативів, в яких налічується близько 1000 членів, з яких 11 молочарських, 8 плодоовочевих, 5 зернових, 4 з обробітку землі та 2 м’ясних.

2017 року на Львівщині відкрили 11 молочних сімейних ферм, які утримують 150 голів корів, овечу ферму «Меринос Захід» на 300 голів та забійний цех ПП «Глиняни Агро» потужністю 250 голів свиней за добу.

Львівщина посіла 2 місце серед регіонів України за темпами збільшення поголів’я птиці.

Окрім цього, на Львівщині закладено нових плодово-ягідних насаджень на площі 445 га.

У 2017 році в області оновили машинно-тракторний парк сільськогосподарських підприємств на 185 одиниць.

Торік на Львівщині розпочали аудит земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розробили алгоритми ефективного використання земель та створили єдину електронну систему даних земель с/г призначення в розрізі сільських рад.

«Нам сьогодні дуже важливо не допустити будь-яких рейдерських речей, що стосуються землі. Друге – це забезпечити, щоби власники або користувачі землі мали якомога більший дохід від тої землі, яку вони використовують, або ж яку передають в обробіток третім особам», – додав Олег Синютка.

Загалом за результатами аудиту вже визначили 51,2 тис га невикористовуваної ріллі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...