Новини    29 жовтня 2017 12:51

Львівська сонячна електростанція окупиться за 5 років


У Яворівському районі на Львівщині запустили сонячну електростанцію потужністю 20 МВт. Вона вироблятиме приблизно 6,5 млн кВт/год. на рік, передає Дивись.info.

«Враховуючи становлення зеленого тарифу в Україні, очікуємо, що термін окупності даної станції буде 4-5 років. Однак, згідно із законом, зелений тариф в Україні встановлений до 2030 року, відповідно планується й надалі продовжувати діяльність альтернативної енергетики», – каже Святослав Сачко директор ТзОВ «Енергопостач-плюс».

Будівництво першої черги сонячної електростанції ТзОВ «Енергопостач-плюс» почало торік. Загальна вартість інвестицій в електростанцію склала 149 млн грн.

Раніше Landlord повідомляв, що до кінця 2017 року – початку 2018-го Державне агентство резерву реалізує пілотні проекти по переведенню кількох підприємств на сонячну енергетику. Згодом встановлять вітрогенератори на зерносховищах.

Згідно з Національним планом дій по відновлюваній енергетиці, до 2020 року 11% електроенергії в Україні має надходити з «зелених» джерел. Станом на кінець 2016 року цей показник був на рівні 1%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...